Usługi dla działów HR i szkoleń

Development Center i Assessment Center

Stawiamy na Development Center jako alternatywę dla szkoleń tradycyjnych. W naszym odczuciu DC może skutecznie wspierać politykę rozwoju zasobów ludzkich firmy. Szczególnie w organizacjach o okrzepłej kulturze szkoleń, gdzie pracownicy „wszystko już mieli” i z coraz większym dystansem podchodzą do kolejnych warsztatów.

Dobrze zaprojektowana i przeprowadzona sesja DC umożliwia „punktowe” szlifowanie kompetencji zgodnie z oczekiwaniami firmy. Inna niż tradycyjne szkolenie formuła zajęć angażuje uczestników i daje im poczucie indywidualnego, osobistego rozwoju.
Konsultanci Well Done Training od 2003 projektują i prowadzą sesje Assessment Center. Przez ten czas mieliśmy możliwość przyjrzeć się i opisać w indywidualnych raportach ponad 1000 kandydatów do pracy.

Najczęściej pomagamy w rekrutacji menedżerów sprzedaży (dyrektorów placówek i kierowników zespołów) oraz sprzedawców i trenerów wewnętrznych.

Trafność obserwacji i ocen oraz rzetelność raportów Well Done Training potwierdzają rekomendacje naszych dotychczasowych Klientów, które chętnie pokażemy na spotkaniu.  (link do kontaktu)

zolta-kr.gif

Szkolimy asesorów, kierowników ośrodków oceny i rozwoju oraz osoby projektujące sesje i zadania AC/DC.

zolta-kr.gif

 

Współpracujemy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie jako wykladowcy na kursie "Certyfikowany Asesor Metody AC/DC" (czytaj więcej: http://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/kursy-i-szkolenia/#HR|pl/oferta-edukacyjna/kursy-i-szkolenia/kierunki/certyfikowany-asesor-metody-assessmentdevelopment-center/o-kursie/|0